Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Počítače ASUS

Počítače ASUS

Naše společnost nabízí výrobu certifikovaných zakázkových PC ASUS:

Ve spolupráci se společností ASUS Computer nabízíme pro své zákazníky certifikovanou výrobu počítačů ASUS F, kde jsou výhradně používány kvalitní značkové komponenty společnosti ASUS, které zaručují bezproblémovou funkčnost po celou dobu životnosti počítače. Jsou vybírány na základě dlouhodobých zkušeností a každý z nich prochází řadou testů. Každý vyrobený počítač je z montážní linky pečlivě testován a zahoříván po dobu minimálně 24 hodin.

Na počítače je poskytována standardní záruka 36 měsíců on-site na místě u zákazníka. Pro zákazníky je také k dispozici nadstandardní služba on-line sledování stavu reklamací a aktualizace ovladačů na portále zákaznické podpory FLAME System s.r.o.

K našim ASUS PC sestavám také nabízíme širokou škálu doplňkových výrobků ASUS, např. značkové klávesnice, myši, podložky a další periferie.

Řady PC ASUS F:

     

  • PC ASUS F BASIC OFFICE
  • PC ASUS F ITX
  •  

  • PC ASUS F MULTIMEDIA GAMER
 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

Dell Inspiron 13Z Touch Gold (N5-7359-N2-02-Gold)

Dell N5-7359-N2-02-Gold

Stylový konvertibilní notebook. Dvoujádrový procesor Intel Core i7-6500U 2.5GHz, 8GB DDR3 paměti, dotykový 13.3" IPS FullHD displej, Intel HD Graphics, rychlý 256GB SSD disk, rozhraní: Wi-Fi ac, Bluetooth, HD kamera, 3x USB (2x 3.0), HDMI, voděodolná klávesnice, Windows 10

Speciální sleva:    18.900,- Kč s DPH

 

Menu