Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Kamerové systémy

Kamerové systémy

 

Kamerový systém je důležitá součást bezpečnostních a dohledových systémů. Naše nabídka zahrnuje návrh, projekci a instalaci široké škály CCTV a IP kamerových systémů určených k sledování objektů výrobní sféry, obchodních prostor,  administrativních budov či parkovišť a veřejných prostranství.
Moderní IP kamerové systémy vytlačují klasické analogové CCTV kamerové systémy. IP systém využívá „počítačovou“ LAN síť se všemi výhodami, jako je snadnější a levnější instalace, vysoká možnost škálovatelnosti, možnost využití bezdrátové WiFi sítě, možnost sledovat obraz z kteréhokoliv autorizovaného počítače kdekoliv zapojeného v síti internet, tedy i s mobilního telefonu, snadnější záznam a archivace obrazu na pevném disku.

Pro nezávaznou konzultační schůzku ohledně možnosti vytvoření kamerového systému neváhete kontaktovat náš zkušený tým odborníků, úvodní konzultace a návštěvy u Vás jsou zdarma.

 

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

Dell Inspiron 13Z Touch Gold (N5-7359-N2-02-Gold)

Dell N5-7359-N2-02-Gold

Stylový konvertibilní notebook. Dvoujádrový procesor Intel Core i7-6500U 2.5GHz, 8GB DDR3 paměti, dotykový 13.3" IPS FullHD displej, Intel HD Graphics, rychlý 256GB SSD disk, rozhraní: Wi-Fi ac, Bluetooth, HD kamera, 3x USB (2x 3.0), HDMI, voděodolná klávesnice, Windows 10

Speciální sleva:    18.900,- Kč s DPH

 

Menu