Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Správa IT (outsourcing)

Správa IT (outsourcing)

 

Outsourcing IT

je předání starosti o výpočetní techniku na zkušeného externího dodavatele. Rozhodnete-li se pro tento důležitý krok, na našich bedrech zůstane  správa Vaší počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku.  V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu, údržbu i rozvoj Vaší počítačové sítě nebo po dohodě jen její dílčí část. Hledáte-li spolehlivého partnera pro Vaše podnikání, chcete-li mít o starost méně, chcete-li se věnovat tomu, v čem vynikáte, nechte nás profesionálně se postarat o  fungování Vaší firemní sítě a výpočetní techniky. Outsourcing se zkušeným partnerem Vám umožní udržet krok s rychlým vývojem informačních technologií, a pomůže předstihnout konkurenci. 

Jako zákazník  navíc výrazně ušetříte náklady na provoz ve formě mzdových prostředků, které by bylo nutné vydat na stálého administrátora, který navíc bývá nenahraditelným v případě dovolené nebo pracovní neschopnosti. Jsme Vám schopni na základě poskytnutých informací vypočítat a smluvně garantovat úsporu Vašich prostředků. Ušetříme Vám velkou část  prostředků, které na své IT oddělení vynakládáte, a jako bonus dostanete nepřetržitou starost o Vaše počítače bez dovolených a pracovních neschopností.

V rámci tohoto řešení zajišťujeme a garantujeme
Kompletní dodávky, správu a servis počítačové sítě, serverů a pracovních stanic.
Vzdálenou správu a údržbu serverů.
Komplexně řešíme ochranu, zálohu firemních dat a internetovou bezpečnost.
Řešení individuálních potřeb uživatelů při pravidelných servisních návštěvách.
Okamžitou servisní odezvu na akutní či nečekaně vzniklé technické problémy.
Telefonickou podporu.
Rychlé vyřízení reklamací.
Zápujčky hardware a periférií.
Dodávky spotřebního materiálu za garantované nižší ceny
S klientem domlouváme časy pravidelných nebo pružných servisních návštěv. V případě havárie vyjíždíme k problému okamžitě.

Pro větší společnosti, obvykle  se 40 PC a více
je často vhodné mít již vlastního správce nebo informačního managera, naše společnost v tomto případě koordinuje, doplňuje naše služby a servis s Vaším správcem sítě.
V případě dovolené nebo nečekané pracovní neschopnosti Vašeho administrátora zajistíme běh veškerých kritických procesů.

Samozřejmostí jsou komplexní dodávky a servis počítačové sítě, serverů a pracovních stanic.
Rychlý záruční a pozáruční servis techniky.
Koordinace a implementace dalších námi nabízených služeb za zvýhodněných podmínek.
Řešení uživatelských problému, na které se někdy nedostává Vašemu administrátorovi čas či složitějších expertních  problémů, které nejsou v možnostech řešení jednoho člověka.
Pomáháme překlenovat období dovolené vašeho IT specialisty, složitější havárie, větší zásahy v rámci firemní výpočetní techniky.

Další podorobnosti o outsourcingu IT v sekci Správa počítačových sítí a informačních systémů

 • Tímto odkazem vstoupíte na stranky podpory
 •  
  Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

  Akční nabídka

  Dell Inspiron 13Z Touch Gold (N5-7359-N2-02-Gold)

  Dell N5-7359-N2-02-Gold

  Stylový konvertibilní notebook. Dvoujádrový procesor Intel Core i7-6500U 2.5GHz, 8GB DDR3 paměti, dotykový 13.3" IPS FullHD displej, Intel HD Graphics, rychlý 256GB SSD disk, rozhraní: Wi-Fi ac, Bluetooth, HD kamera, 3x USB (2x 3.0), HDMI, voděodolná klávesnice, Windows 10

  Speciální sleva:    18.900,- Kč s DPH

   

  Menu