Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Šifrování disku softwarovými nástroji

Šifrování disku softwarovými nástroji

 

 

Ne vždy je možno využít výhod TPM chipu, ať již z důvodu v organizaci existujícího hardware, či nutnosti zakoupení specializovaného notebooku pro specifické aplikace či činnosti, který tento typ zabezpečení neobsahuje.
V tomto případě je vhodné šifrovat data na disku softwarovým nástrojem. Trh jich nabízí slušnou řadu, z nejznámnějších bychom uvedli Pointsec for PC, nebo PGP Whole Disk Encryption.
PGP Whole Disk Encryption nabízí kompletní nonstop šifrování, umožňující rychlé a efektivní zabezpečení dat na PC, noteboocích a výměnných médiích. Zašifrovaná data jsou neustále chráněna proti neautorizovanému přístupu.

PGP Whole Disk Encryption uzamyká silnou šifrou veškerý obsah notebooků, externích disků, USB disků včetně boot sektorů, systémových souborů, dočasných souborů a výměnných souborů operačního systému. Po zašifrování disku běží PGP Whole Disk Encryption jako proces na pozadí a automaticky šifruje veškerá data bez nutnosti obsluhy uživatelem, proces nijak nenarušuje nebo nezpomaluje jeho činnost u počítače.

Naše společnost je certifikována jako Silver Partner PGP, takhle vysoký stupeň odbornosti vlastní České republice kromě nás již jen jedna společnost.

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

Dell Inspiron 13Z Touch Gold (N5-7359-N2-02-Gold)

Dell N5-7359-N2-02-Gold

Stylový konvertibilní notebook. Dvoujádrový procesor Intel Core i7-6500U 2.5GHz, 8GB DDR3 paměti, dotykový 13.3" IPS FullHD displej, Intel HD Graphics, rychlý 256GB SSD disk, rozhraní: Wi-Fi ac, Bluetooth, HD kamera, 3x USB (2x 3.0), HDMI, voděodolná klávesnice, Windows 10

Speciální sleva:    18.900,- Kč s DPH

 

Menu