Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Systémová integrace

Systémová integrace

 

Nabízíme svým klientům službu systémové integrace, tedy komplexního zastřešení a garantování rozsáhlého řešení IT jako celku, bez ohledu na množství externích dodavatelů, variability stávajících, pořizovaných i zakázkových softwarových produktů a informačních systémů, a struktury hardware.

Hlavním cílem systémového integrátora je vybrat z nabídky vlastních řešení a nabídky externích dodavatelů takovou kombinaci služeb, hardware a software, která bude navzájem kompatibilní a schopna vzájemné bezproblémové spolupráce,  a která zajistí maximální splnění očekávání klienta na funkčnost pořizovaného systému a efektivní zhodnocení vložených prostředků.

Naše společnost jako generální dodavatel komplexního funkčního celku komunikuje se všemi subdodavateli, objednává jejich služby a garantuje funkčnost systému. Vy od nás dostáváte fakturu na celý funkční celek, a máte tedy jistotu, že v případě případného problému budete vědět na koho se obrátit se žádostí o řešení. Vyhnete se nepříjemným situacím, kdy se např dodavatel hardware vymlová na to, že chybu způsobil dodavatel software a naopak, a je mnohdy hodně složité dopátrat se pravdy.

Naše mnoholeté zkušenosti s dodávkami rozsáhlých technologických celků jsou zárukou Vaší spokojenosti.

 

 • Stručný postup pří systémové integraci obsahuje následující body
  -vstupní analýza potřeb klienta
  -zmapování současného stavu
  -vytvoření projektu
  -vytvoření zadávací dokumentace a hodnocení výběrových řízení externích dodavatelů
  -komunikace s externími dodavateli, dohled nad termíny dodávek a jejich kvalitou
  -vývoj a implementace vlastních řešení
  -prověření funkčnosti
  -implementace u klienta
  -vypracování projektové dokumentace
  -zaškolení pracovníků klienta
  -předání díla a akceptace případných připomínek
 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

Dell Inspiron 13Z Touch Gold (N5-7359-N2-02-Gold)

Dell N5-7359-N2-02-Gold

Stylový konvertibilní notebook. Dvoujádrový procesor Intel Core i7-6500U 2.5GHz, 8GB DDR3 paměti, dotykový 13.3" IPS FullHD displej, Intel HD Graphics, rychlý 256GB SSD disk, rozhraní: Wi-Fi ac, Bluetooth, HD kamera, 3x USB (2x 3.0), HDMI, voděodolná klávesnice, Windows 10

Speciální sleva:    18.900,- Kč s DPH

 

Menu