Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Tokeny

Tokeny

 

Řešením je použití systému silné autorizace vzdálených uživatelů při přístupu do virtuální privátní sítě a spouštění aplikací. Ověřeným produktem je například  SafeWord RemoteAcces od společnosti Secure Computing.
SafeWord RemoteAccesposkytuje účinnou formu zabezpečení autentizace uživatele, používající dynamická hesla a kódóvání. Tato hesla jsou použita pouze jednou a následně zrušena, tímto postrádá smysl prozrazení či krádež hesla neautorizovanou osobou. V případě pokusu o opětovné použití dynamického hesla bude přístup zamítnut a událost zaznamenána a oznámena příslušné odpovědné osobě.

Tato jednorázová hesla jsou vytvářena tokeny SafeWord Remote Access, které jsou k dispozici jako hardwarová zařízení, a mají velikost a vzhled přívěsku na klíč. Každý token používá algoritmy pro generování jednorázových hesel, událostně synchronizovaných se síťovým serverem.

Přísná, dvoufaktorová autentizace vyžaduje fyzickou věc, tedy věc jež uživatel má – token, a dále heslo které uživatel zná – PIN.
Tokeny se díky přímé integraci a jednotné správě přímo z Microsoft Management Console mohou stát snadno realizovatelným nástrojem pro eliminaci rizik spojených s používáním statických hesel.

Word RemoteAccess je jednoduše a rychle instalován, může běžet na stávajícím Active Directory serveru jako plug-in. RemoteAccess také dokáže zjednodušit řešení silné autentizace pro Citrix či Outlook Web Access zpřístupněním těchto aplikací uživatelům přes jediný login screen.

Je-li navíc potřeba zajistit jednotný přístup uživatelů k různým systémům prostřednictvím centralizovaného řízení kontroly přístupu , tedy jedno heslo, certifikát, biometrická identifikace a pod je vhodné využít SafeWord PremierAccess, nabízející
-Integraci do Windows 2000/2003/2008 a Active Directory, a správa uživatelů přes Active Directory
-Autentizaci pro Windows Login
-Autentizace pro Terminal Services
-Podpora remote access systémů
-Podpora IPSec a SSL based VPN zařízení včetně Alcatel, CISCO, CITRIX, CheckPoint, Microsoft, Nortel Networks a podobně
-Autentizace do Citrix aplikací
-Autentizace Outlook Web Access
-Wireless LAN
-Remote Access server

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

Dell Inspiron 13Z Touch Gold (N5-7359-N2-02-Gold)

Dell N5-7359-N2-02-Gold

Stylový konvertibilní notebook. Dvoujádrový procesor Intel Core i7-6500U 2.5GHz, 8GB DDR3 paměti, dotykový 13.3" IPS FullHD displej, Intel HD Graphics, rychlý 256GB SSD disk, rozhraní: Wi-Fi ac, Bluetooth, HD kamera, 3x USB (2x 3.0), HDMI, voděodolná klávesnice, Windows 10

Speciální sleva:    18.900,- Kč s DPH

 

Menu