Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Virtuální privátní síť - VPN

Virtuální privátní síť - VPN

 

Máte-li více poboček, obchodních zástupců, či se Vaši zaměstnanci potřebují připojovat k firemním datům na cestách či z domova, je vytvoření virtuální privátní sítě ( VPN – virtual private network ) bezpečným, efektivním  a zároveň cenově dostupným řešením.
Pro VPN se používí veřejný internet, a pomocí šifrovaných tunelů lze spojit jednotlivé lokální sítě tak, aby uživatel měl stejný komfort a bezpečnost, jako by pracoval na jediné lokální síti. Využití klasického internetu přináší výraznou úsporu nákladů, oproti vybudování privátních datových okruhů.

Šíře využití VPN  je rozsáhlá, po virtuální privátní síti je kupříkladu možno přenášet a sdílet jakákoliv data, poštu, databáze,  spouštět aplikace  – např účetní či informační systém, případně využívat pro bezplatné telefonování mezi pobočkami Voice-over-IP, IP .

Nabízíme návrh řešení, instalaci i následnou správu VPN sítě. Neváhejte kontaktovat naše obchodníky, navrhneme Vám optimální cenově výhodné řešení.

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

Dell Inspiron 13Z Touch Gold (N5-7359-N2-02-Gold)

Dell N5-7359-N2-02-Gold

Stylový konvertibilní notebook. Dvoujádrový procesor Intel Core i7-6500U 2.5GHz, 8GB DDR3 paměti, dotykový 13.3" IPS FullHD displej, Intel HD Graphics, rychlý 256GB SSD disk, rozhraní: Wi-Fi ac, Bluetooth, HD kamera, 3x USB (2x 3.0), HDMI, voděodolná klávesnice, Windows 10

Speciální sleva:    18.900,- Kč s DPH

 

Menu